Zibarte Global Şirketi Hakkında

Yazar zibarte 25/07/2018 0 Yorumlar

     Gelişen sektör ve günümüzün şartları her sektörde olduğu gibi halı yıkama sektöründe de oldukça gelişmiştir. Bilindiği gibi eskiden ev hanımları halı yıkama işlemini evlerinde veya kapı önlerinde yıkarlardı. Bu işlem oldukça yorucu olduğu gibi hem maddi hem manevi zararlara yol açabiliyordu. Halı  yıkamak için kullanılan ürünler halı yıkamaya uygun ürünler olmayıp bulaşık deterjanı, arap sabunu, sıvı sabun, çamaşır deterjanı gibi ürünleri halı şampuanı olarak kullanıyor ve var olan lekeleri çıkarmak içinde çamaşır ve bulaşıkta kullanılan çamaşır suyu ve türevleri gibi asidik oranı yüksek halı yıkama için uygun olmayan bütün zararlı kimyasalları kullanırlardı. Ev hanımları için aşırı tüketilen su miktarı, yıkama işleminin verdiği bedensel yorgunluk ve en önemlisi de halının cinsini bilmedikleri için uygulanan yanlış yıkama metodu ve yıkama işleminde kullanılan yanlış ürün ev hanımlarına farkına varmadan maddi ve manevi çok zararlar veriyordu. Oldukça yorucu ve zahmetli bir işlem olmasına rağmen ev hanımları kendi yıkadıkları halıların daha temiz olduğu inancındaydılar Oysa  ki bu durum oldukça yanlış olup yolda yıkanan bir halı veya yanlış bir ürünle yıkanan, içinde zararlı kimyasal içeren bir ürünle yıkanmış olan halı yeteri kadar durulanmadığında ortaya çıkaracağı  sağlık problemlerinin farkında değillerdi. Teknolojinin  gelişmesiyle halı yıkama işlemi günümüzde artık bir meslek olup Türkiye ve Dünya çapında bir çok yerde bu mesleği yapan milyonlarca halı yıkama firmalarına iş olanağı sağlamıştır. Her sektörde olduğu gibi başlangıçta halı yıkamatma işi lüks gibi görünse de zamanla temel bir ihtiyaç olup siz değerli halı yıkama firmalarının işi niteğini almıştır..
    Geçmişten günümüze gelen bu gelenekte eskiden ev hanımlarının kullandığı sıvı sabun, bulaşık deterjanı gibi temizlik maddeleri  şimdilerde yerini halı için üretilen halı şampuanlarına yer verdi.  İşte tam bu nokta da  Türkiye ve Dünya Çapında  işini severek ve tüm müşteri taleplerini göz önüne alarak son teknoloji ve yılların verdiği bilgi ve deneyimlerle yapılan üstün ARGE çalışmalarımızla Zibarte Global Temizlik Şirketi olarak son sistem halı yıkamaya uygun Zibarte Halı Şampuanlarını siz değerli halı yıkama firmaları için üretmeye başladık. 
     Zibarte Global Temizlik Şirketi olarak ‘Kullandıkça Kazandıran’ bir anlayışla yola çıkmış olan firmamız  dünya standartlarında kaliteli , çevre dostu yinelenebilir sürdürülebilir hammadde kaynaklarından üretilen ,yurtiçi ve yurt dışına pazarlama imkanı sunan yüksek performans sağlayan  tüketiciye kolay ulaşıbilir ve sürdürülebilir ürün hattına sahip ürünler üreten global bir firmadır.

Yorum Yaz